Strona Główna Dokumenty szkolne Dane kontaktowe szkoły Ciekawe strony WWW Luty 21 2018 20:29:06
Nawigacja
Strona Główna
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Tradycje szkolne
Gazetka szkolna
Osiągnięcia uczniów
Pliki do pobrania
Rekrutacja
Dane kontaktowe szkoły
Kontakt
Szukaj
Ciekawe strony WWW
Nasze zdjęcia
Publikacje
Programy
Projekty unijne
Ogłoszenia\Przetargi
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 167
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: VanilaEleva
Witamy

Witaj na naszej nowej stronie internetowej.

Jeśli masz jakieś ciekawe propozycje co powinno jeszcze znaleźć się na tej stronie, proszę napisz maila do osoby zarządzającej portalem.

Wspieramy Kubę!

Nazywam się Kuba Woźniak, mam 12 lat  i od paru miesięcy walczę z medulloblastomą.
Możesz wesprzeć mnie w dalszej terapii, przekazując swój 1% podatku.
Jestem podopiecznym fundacji Avalon.

Mój numer KRS to: 0000270809
Jako cel szczegółowy koniecznie podaj: Woźniak, 9096
Dziękuję za okazaną pomoc!

Uwaga absolwenci!

Absolwentów naszej szkoły urodzonych w roku: 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2002, 2003, prosimy o odbiór świadectw ukończenia Szkoły Podstawowej.
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00.

Walentynki

Takie święto jest raz w roku,
Pełne uczuć i uroku

Święto Zakochanych, nazywane walentynkami, obchodzimy w Polsce niezmiennie od lat 90. - 14 lutego.
Z okazji tego święta w naszej szkole od poniedziałku do środy działała poczta walentynkowa.
Samorząd Uczniowski zaraz po powrocie z ferii zimowych rozpoczął intensywne przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotowana została specjalna skrzynka, do której można było wrzucać walentynkowe kartki dla swojej sympatii. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawie i z niecierpliwością czekali, aż przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego podarują im kartki.
Nie zapomniano również o odpowiedniej dekoracji tablicy naściennej na szkolnym korytarzu, informującej o zbliżającym się dniu walentynek. Postanowiono również uatrakcyjnić obchody tego święta tworząc specjalną fotościankę. W dniu 14 lutego uczniowie pozowali z zabawnymi rekwizytami do zdjęć. Dobór stroju i gadżetów pozostawał w gestii każdego fotomodela i fotomodelki. Klasy młodsze były naprawdę bardzo aktywne. Można było zauważyć, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawią.

Opiekunki SU

Termy Cup Uniejów 2018

10 lutego odbył się III Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej „O Termalny Puchar Burmistrza Miasta Uniejów” Termy Cup Uniejów 2018, do którego nasi uczniowie przygotowywali się także w czasie ferii. Niektórzy zrezygnowali nawet z wyjazdu na narty, aby w poniedziałki i piątki ćwiczyć z kolegami w szkolnej sali gimnastycznej. Z trenerem p. Tadeuszem Blaźniakiem pojechali: Mateusz Ignaczak, Jakub Fajka, Szymon Mielnik, Maciej Łuczak, Kamil Medyński, Radomił Kacprzak, Dawid Pawełczyk, Mistrzak, Adam Kwapiszewski. W zespole z naszymi chłopcami grało dwóch kolegów z ZS w Zygrach, którzy również należą do Gminnego Klubu Sportowego „Pisia” Zygry.
Na 16 drużyn nasza zajęła 12 miejsce (1 mecz wygrany, 2 remis, 1 przegrany).
Gratulujemy chłopcom zapału i życzymy, by za każdym razem byli coraz lepsi.

dk

Vista Poland Cup

4 lutego dziewięciu naszych uczniów należących do Gminnego Klubu Sportowego „Pisia” Zygry uczestniczyło w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej Vista Poland Cup 2016 Rocznik 2006 w Zduńskiej Woli. Z trenerem p. Tadeuszem Blaźniakiem pojechali: Mateusz Ignaczak, Jakub Fajka, Szymon Mielnik, Maciej Łuczak, Radomił Kacprzak, Dawid i Jakub Pawełczykowie, Wiktor Gruchot, Adam Kwapiszewski. W zespole z naszymi chłopcami grało dwóch kolegów z ZS w Zygrach.
Na 10 drużyn nasza zajęła 8 miejsce (1 mecz wygrany,1 remis, 1 przegrany).
Życzymy zawodnikom, aby systematycznie i wytrwale doskonalili swoje umiejętności.

dk

Kuratoryjne konkursy

Jak co roku braliśmy udział w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Do etapu rejonowego zakwalifikowały się: Natalia Medyńska z kl. VII a (z języka angielskiego i języka polskiego) oraz Zuzanna Ignatowska z kl. III B (z języka polskiego).
Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

dk

Dzień Babci i Dziadka w Zespole

Tradycją zespołu Szkół w Zadzimiu jest organizowanie uroczystości Dnia Babci i Dziadka.
W tym roku odbyła się ona 25 stycznia i zgromadziła dużą rzeszę seniorów. W uroczystości uczestniczyli: wójt gminy Zadzim p. K. Woźniak, dyrektor szkoły p. I.Świt, dzieci z przedszkola, uczniowie klas I-III, nauczyciele. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich pod kierunkiem wychowawczyń p. W. Rulki i W. Truszczyńskiej.
W krótkim przedstawieniu wystąpił leniwy kot Bonifacy i wszędobylskie, głodne myszki, które nie bojąc się śpiącego kota, pląsały w rytm muzyki. W dalszej części wdzięczne wnuczęta podziękowały dziadkom za ich miłość i troskę recytując wiersze i śpiewając piosenki. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez mamy.

WRCieszymy się z zimy!

Korzystając z tego, że spadł pierwszy tej zimy śnieg (a być może ostatni) uczniowie klas szóstych na lekcji przyrody poznawali zmiany występujące w środowisku w okresie zimy. Dodatkowo spędzali czas na świeżym powietrzu.To rozgrzewka przed feriami. Sanna, zabawa śnieżkami, budowanie igloo to formy zimowego aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu. Pozdrawiamy!

rm- m

Czwartek na lodowisku

25 stycznia uczniowie klas trzecich i drugich gimnazjum oraz starszych klas szkoły podstawowej, pod opieką p. Renaty Micewskiej-Mielnik, p. Izabeli Pietrasik i p. Doroty Jaszczak-Kacprzak, pojechali do Sieradza na lodowisko. Niektórzy jeździli tak dobrze, jakby łyżwy nosili od urodzenia.  Inni stawiali pierwsze kroki na lodowisku „Sirka”. A z pewnością wszyscy doskonale się bawili.

dk

SZKOLNY KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 25 stycznia odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy pożarniczej. Wzięli w nim udział: Witold Łuczak, Krystian Mistrzak, Bartosz Tarczyński, Maciej Łuczak, Patrycja Stępińska, Dawid Kubiak, Cezary Kiejnich, Krzysztof Kornacki, Klaudia Solarek, Krzysztof Augustyniak, Jakub Gorący, Jakub Magdziak.

Ostatecznie do etapu gminnego zakwalifikowali się:

-w kategorii szkoła podstawowa: Witold Łuczak, Krystian Mistrzak, Maciej Łuczak

-w kategorii klasy VII i gimnazjum: Patrycja Stępińska, Dawid Kubiak, Cezary Kiejnich.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Etap gminny odbędzie się 21.02.2018 roku.

RS

Dyskoteka choinkowa

„Taniec nie tylko bawi,
ale daje pożytek, kształci i uczy.”

Koniec półrocza, oceny wystawione, a więc czas na zabawę. Trwa przecież karnawał!
Z tej okazji 16 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka choinkowa. Już od progu słychać było dźwięki dobrej muzyki, którą zapodawali DJ'e.
Pod opieką nauczycieli i przy specjalnie na tę okazję przygotowanym oświetleniu i nagłośnieniu roztańczyli się uczniowie klas szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych. Doskonała atmosfera, konkursy z nagrodami tylko dodatkowo dopingowały tych, którzy chcą i potrafią się bawić.
Celem głównym dyskoteki była organizacja czasu wolnego, kształtowanie umiejętności odreagowania napięć poprzez taniec, rozwijanie aktywności ruchowej, muzycznej i artystycznej, wytworzenie pogodnego i radosnego nastroju oraz integracja uczniów poprzez nawiązywanie kontaktów i współdziałanie.
O godzinie 17.00 uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej zakończyli swoje imprezowanie. Około godziny 20:00 pozostali zostali rozwiezieni do domów, smutni że ta dyskoteka tak szybko się skończyła, za to pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji.


Opiekunki SU

Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dzisiaj imieniny obchodzą


Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 448,763 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie