Strona Główna Dane kontaktowe szkoły Dokumenty szkolne 10/07/2020
Nawigacja
Strona Główna
Dane kontaktowe szkoły
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Psycholog szkolny
Pliki do pobrania
Osiągnięcia uczniów
Rekrutacja
Szukaj
Nasze zdjęcia
Publikacje
Ochrona danych osobowych
Ubezpieczenie uczniów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 204
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Jolanta
Czas podsumowań 2018/19

19 czerwca uroczyście podsumowaliśmy rok szkolny 2018/19. Jak co roku uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w miejscowym kościele, którą sprawował proboszcz Juliusz Mieczyński.
Następnie korowód uczniów przewędrował do szkoły, gdzie nastąpiło oficjalne zakończenie roku szkolnego. Oprócz społeczności szkolnej wziął w nim udział wójt gminy Zadzim - pan Krzysztof Woźniak, proboszcz zadzimskiej parafii oraz licznie zgromadzeni rodzice.
Na początku pan wójt Krzysztof Woźniak wręczył nagrody tym uczniom, którzy wypracowali średnią 5,0 i wyżej i tym samym zasłużyli na stypendium szkolne ufundowane przez Urząd Gminy w Zadzimiu.
Wójt Krzysztof Woźnik uhonorował również szerokie grono uczniów, którzy w minionym roku szkolnym uświetniali gminne uroczystości o charakterze patriotycznym. Uczniowie Ci odebrali nagrody książkowe.
Jak co roku nagrody trafiły do rąk najstarszych uczniów kończących naukę w zadzimskiej placówce, którzy za swą pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego zasłużyli na miano Młodych Liderów Samorządowych. Wyróżnienia te z rąk wójta Krzysztofa Woźniaka odebrali: Natalia Medyńska, Sebastian Krajewski, Idalia Drzewiecka, Klaudia Solarek, Łukasz Stępień oraz Michał Szymczak. Gratulujemy!
Następnie nagrody książkowe z rąk dyrektor Zespołu Izabelli Świt otrzymali ci uczniowie, którzy sumiennie pracowali przez cały rok szkolny, dzięki czemu osiągnęli średnią ocen 4,75 i wyżej i tym samym otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.
Ostatni dzień roku szkolnego jest podsumowaniem nie tylko wyników w nauce, ale także wytrwałości w oszczędzaniu. W imieniu dyrektor zadzimskiego oddziału Banku Spółdzielczego -  pani Marii Tomczyk w
ręczono nagrody uczniom sumiennym w odkładaniu pieniędzy na rzecz Szkolnej Kasy Oszczędnośći.
Kolejne nagrody rozdane w tym dniu trafiły do uczniów w ramach rozstrzygnięcia konkursów. Jakub Gorący odebrał z rąk dyrektor Zespołu nagrodę za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Kolejna nagroda trafiła do Sebastiana Krajewskiego, który zdobył tytuł Mistrza Powiatu Poddębickiego w konkursie Festiwal Histroryczny "Tradycja i pamięć".
Na zakończenie dyrektor Izabella Świt wręczyła puchar klasie, która w ostatnim półroczu osiągnęła najwyższą średnią w szkole. Puchar oraz dyplomy pamiątkowe trafiły do rąk gimnazjalistów z IIIB. Z racji, że ci uczniowie opuszczają już progi naszej szkoły, uhonorowano również klasę, która uplasowała się na II pozycji, czyli klasę IVa.
Wszystkim nagrodzonym w tym dniu gratulujemy zapału do pracy!
Po rozdaniu nagród nastąpiło uroczyste pożegnanie ze sztandarem, który jako symbol Gimnazjum Publicznego w Zadzimiu, nie mógł dłużej reprezentować naszej placówki i od dziś zawiśnie w pamiątkowej gablocie.
To nie był koniec pożegnań w tym dniu. Uczniowie podziękowali za wieloletnią pracę w Zespole przechodzącemu na emeryturę panu Andrzejowi Gierowskiemu. Mamy nadzieję, że z sympatią będzie wspominał chwile spędzone w zadzimskiej placówce.
Na zakończenie wszyscy uczniowie rozeszli się do klas, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa. Po słowach pożegnania i życzeniach bezpiecznych wakacji mogliśmy ogłośić, że WAKACJI NADSZEDŁ CZAS.


dg

Więcej zdjęć kryje poniższy link.

Zakończenie roku szkolnego 2018/19

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 627,212 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie