Strona Główna Dane kontaktowe szkoły Dokumenty szkolne Ciekawe strony WWW Sierpień 21 2019 09:04:33
Nawigacja
Strona Główna
Dane kontaktowe szkoły
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Tradycje szkolne
Gazetka szkolna
Pliki do pobrania
Osiągnięcia uczniów
Rekrutacja
Kontakt
Szukaj
Ciekawe strony WWW
Nasze zdjęcia
Publikacje
Ochrona danych osobowych
Ubezpieczenie uczniów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 201
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: krishwill
Czas podsumowań 2018/19

19 czerwca uroczyście podsumowaliśmy rok szkolny 2018/19. Jak co roku uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w miejscowym kościele, którą sprawował proboszcz Juliusz Mieczyński.
Następnie korowód uczniów przewędrował do szkoły, gdzie nastąpiło oficjalne zakończenie roku szkolnego. Oprócz społeczności szkolnej wziął w nim udział wójt gminy Zadzim - pan Krzysztof Woźniak, proboszcz zadzimskiej parafii oraz licznie zgromadzeni rodzice.
Na początku pan wójt Krzysztof Woźniak wręczył nagrody tym uczniom, którzy wypracowali średnią 5,0 i wyżej i tym samym zasłużyli na stypendium szkolne ufundowane przez Urząd Gminy w Zadzimiu.
Wójt Krzysztof Woźnik uhonorował również szerokie grono uczniów, którzy w minionym roku szkolnym uświetniali gminne uroczystości o charakterze patriotycznym. Uczniowie Ci odebrali nagrody książkowe.
Jak co roku nagrody trafiły do rąk najstarszych uczniów kończących naukę w zadzimskiej placówce, którzy za swą pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego zasłużyli na miano Młodych Liderów Samorządowych. Wyróżnienia te z rąk wójta Krzysztofa Woźniaka odebrali: Natalia Medyńska, Sebastian Krajewski, Idalia Drzewiecka, Klaudia Solarek, Łukasz Stępień oraz Michał Szymczak. Gratulujemy!
Następnie nagrody książkowe z rąk dyrektor Zespołu Izabelli Świt otrzymali ci uczniowie, którzy sumiennie pracowali przez cały rok szkolny, dzięki czemu osiągnęli średnią ocen 4,75 i wyżej i tym samym otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.
Ostatni dzień roku szkolnego jest podsumowaniem nie tylko wyników w nauce, ale także wytrwałości w oszczędzaniu. W imieniu dyrektor zadzimskiego oddziału Banku Spółdzielczego -  pani Marii Tomczyk w
ręczono nagrody uczniom sumiennym w odkładaniu pieniędzy na rzecz Szkolnej Kasy Oszczędnośći.
Kolejne nagrody rozdane w tym dniu trafiły do uczniów w ramach rozstrzygnięcia konkursów. Jakub Gorący odebrał z rąk dyrektor Zespołu nagrodę za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Kolejna nagroda trafiła do Sebastiana Krajewskiego, który zdobył tytuł Mistrza Powiatu Poddębickiego w konkursie Festiwal Histroryczny "Tradycja i pamięć".
Na zakończenie dyrektor Izabella Świt wręczyła puchar klasie, która w ostatnim półroczu osiągnęła najwyższą średnią w szkole. Puchar oraz dyplomy pamiątkowe trafiły do rąk gimnazjalistów z IIIB. Z racji, że ci uczniowie opuszczają już progi naszej szkoły, uhonorowano również klasę, która uplasowała się na II pozycji, czyli klasę IVa.
Wszystkim nagrodzonym w tym dniu gratulujemy zapału do pracy!
Po rozdaniu nagród nastąpiło uroczyste pożegnanie ze sztandarem, który jako symbol Gimnazjum Publicznego w Zadzimiu, nie mógł dłużej reprezentować naszej placówki i od dziś zawiśnie w pamiątkowej gablocie.
To nie był koniec pożegnań w tym dniu. Uczniowie podziękowali za wieloletnią pracę w Zespole przechodzącemu na emeryturę panu Andrzejowi Gierowskiemu. Mamy nadzieję, że z sympatią będzie wspominał chwile spędzone w zadzimskiej placówce.
Na zakończenie wszyscy uczniowie rozeszli się do klas, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa. Po słowach pożegnania i życzeniach bezpiecznych wakacji mogliśmy ogłośić, że WAKACJI NADSZEDŁ CZAS.


dg

Więcej zdjęć kryje poniższy link.

Zakończenie roku szkolnego 2018/19

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dzisiaj imieniny obchodzą


Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 553,913 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie