Strona Główna Dane kontaktowe szkoły Dokumenty szkolne 23/10/2020
Nawigacja
Strona Główna
Dane kontaktowe szkoły
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Psycholog szkolny
Pliki do pobrania
Osiągnięcia uczniów
Rekrutacja
Szukaj
Nasze zdjęcia
Publikacje
Ochrona danych osobowych
Ubezpieczenie uczniów
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 206
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Justyna001
X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października po raz drugi w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają.
Tegoroczne obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia miały na celu zachęcić wszystkich do powtórzenia tabliczki mnożenia, a także pokazać jej przydatność w życiu. Aby przygotować się do tej akcji uczniowie na lekcjach matematyki, jak i w domu przypominali sobie tabliczkę mnożenia.
Koordynatorami akcji byli nauczyciela matematyki: p. Szymon Kaczmarkiewicz, p. Magdalena Jarczewska i p. Renata Frątczak- Serafińska.
Na korytarzu matematycznym działały Komisje Egzaminacyjne w składzie: Kamil i Grzegorz oraz Natalia i Paulina, które sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia. Do egzaminu przystąpiło 125 uczniów. Uczniowie, którzy bezbłędnie zdali egzamin otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Z kolei Patrol Egzaminacyjny w składzie: Adam i Mateusz przepytywali tabliczki mnożenia nauczycieli i pracowników obsługi.
Młodsi uczniowie (kl. III) w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wykonali tabliczki z sówką. Starsi uczniowie na lekcjach matematyki rozwiązywali różne rebusy i łamigłówki, przy których się świetnie bawili.
Na zakończenie akcji odbyło się wręczenie dyplomów i nagród, uczniom którzy zdobyli tytuły Mistrza i Wicemistrza Tabliczki Mnożenia w pisemnym egzaminie. Mianowicie:
Mistrzowie Tabliczki Mnożenia: Barbara Loręc, Patrycja Kaszuba, Nikola Kowalczyk, Amelia Brzezińska, Adam Lisowski, Grzegorz Rosiak, Amelia Woźniak, Łukasz Bubiński, Ewa Bratek, Julia Szczepańczyk.
Wicemistrzowie Tabliczki Mnożenia: Ignacy Wodziński, Lena Patora, Julia Solarek, Wiktor Andrzejczak, Patrycja Florczak, Natalia Sołtysiak, Oliwia Augustyniak, Daniel Michalak, Piotr Deka, Adam Kwapiszewski.
Akcja wzbudziła w uczniach wiele pozytywnych emocji, chociaż u niektórych pojawił się „lekki strach”. Cieszy fakt, że znaczna większość uczniów wykazała się bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia. SzK

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 652,349 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie