Strona Główna Dane kontaktowe szkoły Dokumenty szkolne 22/09/2020
Nawigacja
Strona Główna
Dane kontaktowe szkoły
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Psycholog szkolny
Pliki do pobrania
Osiągnięcia uczniów
Rekrutacja
Szukaj
Nasze zdjęcia
Publikacje
Ochrona danych osobowych
Ubezpieczenie uczniów
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 206
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Justyna001
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice

 Wakacje dobiegły końca. Z radością informujemy, że wracamy do szkoły.

W związku z sytuacją epidemiologiczną nie będziemy uczestniczyć we Mszy Św. i uroczystej inauguracji roku szkolnego na sali gimnastycznej. Prosimy rodziców uczniów o ograniczenie w tym dniu osobistych kontaktów z nauczycielami i pracownikami w szkole (możliwy kontakt telefoniczny).
Pierwszoklasistom może towarzyszyć tylko jeden rodzic. Rodzice zobowiązani są na terenie szkoły do zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

W tym dniu przywozy: I i II kurs odbędą się według rozkładu z ubiegłego roku.

Zgodnie z procedurą bezpieczeństwa w autokarach uczniowie i opiekunowie mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. W szkole uczniowie przebywają bez maseczek.

I kursem przyjeżdżają uczniowie klas V – VIII (wszystkie kierunki)

II kursem przedszkole i klasy I – IV (wszystkie kierunki)

Po wyjściu z autokaru uczniowie kierują się na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach. Dzieci przedszkolne zostaną odprowadzone przez opiekunów do swoich grup.

Odwozy według następującego harmonogramu:

I kurs – klasy V – VIII o godz. 11.00 (wszystkie kierunki)

II kurs – przedszkole i klasy I – IV o godz. 12.00 (wszystkie kierunki)

W przydzielonych na rozpoczęcie roku szkolnego salach będą odbywać się do odwołania wszystkie zajęcia lekcyjne danej klasy (z wyjątkiem wychowania fizycznego oraz informatyki). Uczniowie zajmować będą stałe miejsca w klasie a przerwy spędzać na świeżym powietrzu lub na korytarzu blisko swojej sali.

Wszystkie ważne komunikaty i ustalenia przekażą Państwu wychowawcy na pierwszym zebraniu z rodzicami oraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

 

Dyrektor, Wicedyrektor i Nauczyciele Zespołu Szkół w Zadzimiu

Poniżej znajdą Państwo rozkład dowozów obowiązujący od dnia 1.09.2020r.

Dowozy uczniów 2020/21

Uwaga Rodzice!

Na naszej stronie internetowej dostępne są już listy wyprawek dla przedszkolaków oraz uczniów I klasy szkoły podstawowej.
W poniższych linkach znajdą Państwo również wy
kaz podręczników oraz ćwiczeń do zakupienia przez rodziców.

Wyprawka dla przedszkolaka

Wyprawka dla pierwszoklasisty

Wykaz podręczników i ćwiczeń do zajęć dodatkowych 2020/21

Podziękowania Rady Rodziców

W imieniu Rady Rodziców ZS w Zadzimiu pragnę serdecznie podziękować
dyrekcji i nauczycielom za całoroczny trud pedagogiczny, a zwłaszcza za jej ostatni, kilkumiesięczny etap,
który był szczególnie uciążliwy dla nas wszystkich - nauczycieli, uczniów i rodziców.
Czas więc na zasłużony odpoczynek, po którym, miejmy nadzieję,
wrócimy na dobrze nam znane, edukacyjne ścieżki .
Życzę pięknych i zdrowych wakacji.
DO ZOBACZENIA!
 
 

                                                                                           Beata Janaszkiewicz
                                                                                          Przewodnicząca RR

Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca 2020 roku uczniowie rozpoczęli okres wakacji letnich. Wcześniej z uwzględnieniem wskazań sanitarnych odebrali świadectwa z promocją do następnej klasy.
Uczniowie klasy VIIIa i VIIIb po raz ostatni spotkali się w piątek na placu przed szkołą. Z rąk wychowawców otrzymali świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej.
Uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce – średnią powyżej 4,75 wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Stypendia oraz nagrody książkowe za wypracowanie średniej ocen 5,00 i powyżej otrzymali w tym roku następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1.

Chmielecki Adrian

IV

2.

Chmielecki Daniel

IV

3.

Kowalczyk Nikola

IV

4.

Staszczyk Jakub

IV

5.

Fraszczyńska Klaudia

V a

6.

Brzezińska Amelia

V a

7.

Wojtucka Zuzanna

V a

8.

Mordalski Marcel

V a

9.

Chmielecki Kacper

V b

10.

Lisowski Adam

V b

11.

Medyński Kamil

VI a

12.

Cepowska Paulina

VI a

13.

Stefańska Natalia

VI a

14.

Augustyniak Oliwia

VI b

15.

Lefik Adrianna

VI b

16.

Tarczyński Bartosz

VI b

17.

Kubik Konrad

VII a

18.

Szczepańczyk Julia

VII b

19.

Kwapiszewski Adam

VII b

20.

Kowalczyk Martyna

VIII a

21.

Fajka Jakub

VIII a

22.

Kacprzak Radomił

VIII a

23.

Miłosz Aneta

VIII a

24.

Lisowska Wiktoria

VIII b

Tytuły Lidera samorządowego oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Zadzim przyznane zostały Martynie Kowalczyk, Wiktorii Lisowskiej, Wiktorii Rosiak oraz Radomiłowi Kacprzakowi.
Jak co roku wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy brali udział w krzewieniu kultury patriotycznej w szkole i środowisku lokalnym otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i pracownicy szkoły składają serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym uczniom.

Gratulacje i życzenia wakacyjne dla całej społeczności szkolnej przesłał również Wójt Gminy Zadzim Pan Krzysztof Woźniak.

 List dostępny w poniższym linku.

List wójta gminy Zadzim

OSE w Zespole Szkół w Zadzimiu

Znamy wyniki kangura

Uczeń klasy siódmej Adam Kwapiszewski uzyskał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2020. Ponadto piątoklasiści, Kacper Chmielecki i Zuzanna Wojtucka byli bardzo blisko uzyskania wyróżnienia w konkursie. Gratulujemy wysokich not w konkursie.

SzK

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego KRUS

 Tegoroczny konkurs zorganizowany przez KRUS był X edycją, w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci. W tym roku tytuł „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz" nawiązywał do zagrożeń związanych z obecnością w gospodarstwie rolnym zwierząt gospodarskich.

Miło nam poinformować, że I miejsce w etapie regionalnym
oraz wyróżnienie w etapie wojewódzkim
w I grupie wiekowej (klasy 0 – 3) otrzymała - Barbara Loręc – uczennica klasy III a. 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w roku bieżącym nie będzie zorganizowana uroczysta gala podsumowująca etapy konkursu. Nagrody od organizatorów zostaną doręczone do laureatki i wyróżnionej na adres zamieszkania wskazany w zgłoszeniu.

Serdecznie gratulujemy !!!

Sleeveface

Wystarczyła książka i telefon!
Zabawa fotograficzna
Sleeveface - ubierz się w książkę
 

Przypomnienie - Sleeveface – to fotografia osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym wcieleniem.
Podczas kwarantanny, kiedy pozostaliśmy w domach, czas wolny można było spożytkować czytając książki i nie tylko. Do uczniów kl. III-VIII była skierowana zabawa fotograficzna "Sleeveface - ubierz się w książkę". Ciekawe prace - zdjęcia przesłali:

- Przemysław Piotrowski kl. VIc
- Ivetta Woźniak kl. IIIb
Dziękuję bardzo uczniom, którzy pozytywnie odpowiedzieli na moją zabawę fotograficzną, zrobili sleeveface i przesłali zdjęcia. Uczniowie otrzymają podziękowanie oraz nagrodę książkową.

Elżbieta Cichosz


Dziennik elektroniczny

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Wdrażamy obecnie w naszej szkole system Synergia – dziennik elektroniczny. Dostęp do dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia jest BEZPŁATNY. Umożliwi on Państwu monitorowanie postępów w nauce dzieci, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo i poufność przekazywania danych.
Za pomocą systemu każdy rodzic oraz uczeń będzie mógł w tym roku szkolnym: - sprawdzać oceny, korespondować z dowolnym nauczycielem oraz odczytywać ogłoszenia szkolne.
Natomiast od następnego roku szkolnego 2020/2021 będzie można korzystać z pozostałych funkcji: monitorowania listy obecności, sprawdzania planu lekcji, przeglądania terminarza sprawdzianów i wydarzeń oraz pomocy technicznej i innych.
Należy zalogować się na swoje konto przez stronę https://synergia.librus.pl, wpisując podany w liście od dyrektora login i hasło. Rodzic i uczeń posiadają osobne loginy i hasła. Proszę rodziców o przekazanie uczniowi jego danych dostępowych do Konta Synergia.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://synergia.librus.pl/faq
W przypadku problemów z zalogowaniem proszę o skontaktowanie się z wychowawcą lub dyrektorem szkoły. Zachęcam do systematycznego i aktywnego korzystania z dziennika elektronicznego.

 Z pozdrowieniami - Izabella Świt

Dyrektor Zespołu Szkół w Zadzimiu

„100 tys. drzew na stulecie Województwa Łódzkiego”

Samorząd Województwa Łódzkiego zainicjował program zadrzewienia  w naszym regionie. Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcą posadzić drzewa w swojej przestrzeni. Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego przekazał naszej szkole materiał sadzeniowy w postaci wiązu polnego.
W dniu 29 marca posadziliśmy drzewko przed naszą szkołą . W tym wydarzeniu udział wzięli: pani Barbara Polak – przedstawicielka Urzędu Marszałkowskiego, pani dyrektor Izabella Świt oraz uczniowie klas VI b i III B gimnazjum z nauczycielami panią Renatą Micewską- Mielnik i p. Piotrem Kuźnikiem.
Mamy nadzieję, że wiąz będzie rozwijał się prawidłowo  i zdobił naszą szkolną przestrzeń oraz będzie podziwiany przez następne pokolenia uczniów.

P. K.

Pomarańczowy dzień w przedszkolu

12 października przedszkolaki I,II i III grupy obchodziły Święto Marchewki. Celem spotkania było przedstawienie i promowanie spożywania warzyw jako darów natury i żródła witamin.
Na marchewki urodziny...tą znaną piosenką rozpoczął się marchewkowy dzień, w którym królowała oczywiście marchewka. Tego dnia dzieci włożyły marchewkowe opaski, a w ich strojach dominował kolor pomarańczowy. Chętnie brały udział w zabawach i konkursach - ,,Podaj marchewkę" - zabawa przy muzyce, ,,Marchewka goni marchewkę", marchewkowe zawody – zabawa ze współzawodnictwem, nauczyły się rymowanki o marchewce, a następnie degustowały surowe i gotowane warzywo. Nie zabrakło również picia soku marchewkowego przez słomkę.
Na koniec najmłodsze przedszkolaki ulepiły marchewkę z masy solnej, a starszaki wykonały z pasków papieru. Ten dzień dostarczył dzieciom dużej dawki witamin, śmiechu i zabawy.


M.M.

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 645,668 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie