Czas pożegnań
Dodane przez zszadzim dnia Czerwiec 25 2018 09:20:00

20 czerwca społeczność Zespołu Szkół w Zadzimiu zgromadziła się na sali gimnastycznej, by pożegnać najstarszych gimnazjalistów.
Na naszą uroczystość przybyły również prezes zadzimskiego oddziału Banku Spółdzielczego - pani Maria Tomczyk oraz kierownik miejscowej Biblioteki Publicznej - pani Halina Ryman. Jak zawsze gimnazjalistom w tej podniosłej chwili towarzyszyli rodzice oraz rodzeństwo i koledzy ze starszych roczników.
Spotkanie rozpoczęła dyrektor Zespołu pani Izabella Świt, sygnał do rozpoczęcia poloneza dał przewodniczący Smorządu Uczniowskiego Jakub Jewczak. Trzecioklasiści jak zawsze prezentowali się dostojnie i zachwycili publiczność opanowaniem wielu skomplikowanych figur.
Po polonezie nadszedł czas na montaż słowno-muzyczny, w którym najstarsi gimnazjaliści podsumowali czas nauki w naszej placówce. Jak zawsze nie zabrakło zabawnych anegdot, ale też podziękowań skierowanych do wychowaców, nauczycieli oraz rodziców.
Po trzecioklasistach nadszedł czas na ich młodszych kolegów. W tym roku najstarszych gimnazjalistów pożegnali uczniowie klas drugich oraz siódmych, którzy życzyli im sukcesów na nowych ścieżkach edukacji oraz odwagi w realizacji marzeń. Oprócz ciepłych słów i piosenki uczniowie mieli dla trzecioklasistów drobne upominki oraz osobiste życzenia.
Upominki i życzenia przekazała kończącym naszą szkołę również pani Maria Tomczyk. Później życzenia popłynęły z ust dyrektor Zespołu.
Na zkończenie uroczystości zostały już tylko zdjęcia grupowe, a później rozpoczęła się zabawa, która potrwała do godziny 21.
Więcej zdjęć z uroczystości kryje poniższy link.

Zakończenie klas trzecich gimnazjum

dg