Czas podsumowań
Dodane przez zszadzim dnia Czerwiec 26 2018 18:00:00

22 czerwca uroczyście podsumowaliśmy rok szkolny 2017/18. Jak co roku uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w miejscowym kościele, którą sprawował proboszcz Juliusz Mieczyński.
Następnie korowód uczniów przewędrował do szkoły, gdzie nastąpiło oficjalne podsumowanie roku szkolnego. Oprócz społeczności szkolnej wziął w nim udział wójt gminy Zadzim Krzysztof Woźniak oraz liczni rodzice.
Na początku dyrektor Zespołu Izabella Świt wręczyła nagrody tym uczniom, którzy wypracowali średnią ocen 4,75 i wyżej i tym samym otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową.
Jak co roku uczniowie, którzy osiągnęli najwyższą średnią 5,0 i wyżej otrzymali stypendia szkolne ufundowane przez Urząd Gminy w Zadzimiu. W dowód uznania z rąk wójta Krzysztofa Woźniaka nagrody książkowe odebrali następujący uczniowie szkoły podstawowej: Kamil Medyński, Natalia Stefańska, Bartosz Tarczyński, Amelia Woźniak, Maja Jońska, Wiktoria Krawczyk, Julia Szczepańczyk, Konrad Kubik, Adam Kwapiszewski, Radomił Kacprzak, Martyna Kowalczyk, Aneta Miłosz, Wiktoria Lisowska, Zuzanna Dobrzyńska, Natalia Medyńska, Aleksandra Ignaczak, Magdalena Ignaczak, Szymon Ignatowski oraz gimnazjaliści: Katarzyna Fajka, Klaudia Solarek, Zuzanna Ignatowska, Martyna Świt, Julia Średniak.

Jak co roku nagrody trafiły do rąk najstarszych uczniów gimnazjum, którzy za swą pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego zasłużyli na miano Młodych Liderów Samorządowych. Wyróżnienia te z rąk wójta Krzysztofa Woźniaka odebrali: Zuzanna Ignatowska, Martyna Świt oraz Jakub Magdziak. Gratulujemy!
To nie był koniec nagród przyznanych przez włodarza gminy Zadzim. Wójt Krzysztof Woźnik uhonorował również szerokie grono uczniów, którzy w minionym roku szkolnym uświetniali gminne uroczystości o charakterze patriotycznym. Nagrody książkowe trafiły do rąk 37 uczniów Zespołu.
Zakończenie roku szkolnego sprzyja podsumowaniom. Nagrody trafiają nie tylko do uczniów, którzy odnoszą sukcesy na polu naukowym, ale także tych wytrwałych i kreatywnych.
Wręczono nagrody uczniom sumiennym w odkładaniu pieniędzy na rzecz Szkolnej Kasy Oszczędnośći. Otrzymali je: Maciej Mamos, Natalia Krzesińska, Nikola Kowalczyk, Adrian Chmielecki, Ivetta Woźniak, Nikola Beda, Adam Lisowski, Kacper Chmielecki, Barbara Loręc, Ignacy Wodziński, Kacper Klimczak, Zuzanna Dobrzyńska.
Ostatnie nagrody rozdane w tym dniu trafiły do uczniów w ramach rozstrzygnięcia konkursów. Zuzanna Ignatowska, Jakub Magdziak i Martyna Świt odebrali z rąk dyrektor Zespołu nagrodę za I miejsce w kategorii film w konkursie "Projekt z ZUS-em". W tym samym konkursie w kategorii komiks I miejsce wywalczyły Julia Średniak oraz Renata Tomaszewska. Gratulujemy!
Po rozdaniu nagród nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru najstarszym uczniom gimnazjum, a później wszyscy rozeszli się do klas, by odebrać z rąk wychowawców świadectwa.
Po słowach pożegnania i życzeniach bezpiecznych wakacji mogliśmy ogłośić, że WAKACJI NADSZEDŁ CZAS.


 Więcej zdjęć z uroczystości kryje poniższy link.

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

dg