Radomił Kacprzak wśród najlepszych w województwie
Dodane przez zszadzim dnia Październik 01 2018 08:07:00

W czwartek 27 września w Uniejowie, na  kompleksie boisk piłkarskich, odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/19. W ramach Inauguracji odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w których uczestniczyło we wszystkich kategoriach wiekowych 617 uczniów. Naszą szkołę na zawodach reprezentowało  dwoje biegaczy. Wśród chłopców klas IV - VI szkoły podstawowej 8 miejsce zajął Radomił Kacprzak. Jest to znakomity wynik zważywszy na fakt iż Radomił nie trenuje na co dzień biegania, a  jego pasją jest karate oraz piłka nożna. Drugim sportowcem , który wywalczył sobie start w zawodach wojewódzkich jest Julia Szczepańczyk.  W swoim biegu spośród około 100 pań z klas IV - VI szkoły podstawowej zajęła  58 miejsce. Naszym reprezentantom gratulujemy wywalczonych miejsc na zawodach wojewódzkich.