My już gramy!
Dodane przez zszadzim dnia Styczeń 11 2019 07:00:00

XXVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół w Zadzimiu wystartował już w czwartek.
Za nami licytacja gadżetów oraz dwa smakowite poranki. Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników obsługi przez dwa dni każdy zainteresowany mógł zakupić łakocie. Dochód ze sprzedaży smakołyków oczywiście zasili konto orkiestry. Babeczki, rogaliki, ciasteczka, gofry, naleśniki i desery owocowe rozchodziły się w oka mgnieniu i po piętnastu minutach przerwy pozostawały tylko puste tace. O ogromnej popularności kiermaszu świadczy kwota uzyskana ze sprzedaży słodyczy - 2455,07zł.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się też gadżety z logiem WOŚP. Walce o koszulki, smycze, kalendarze i inne wielkoorkiestrowe przedmioty towarzyszyło sporo emocji. Kwota z licytacji wyniosła w tym roku 1159zł. Piątkowy stan konta naszego sztabu to 3614,07zł.

Przed nami finalne granie, czyli niedzielna kwesta. Miejcie Państwo oczy i serca otwarte. Nasi wolontariusze na pewno będą widoczni w centrach Waszych miejscowości. Przypominamy, że fundusze z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

dg