Święto babć i dziadków
Dodane przez zszadzim dnia Styczeń 25 2019 10:00:00

22 stycznia obchodziliśmy w naszej szkole wspaniałą uroczystość -„Dzień Babci i Dziadka”. Zaproszeni goście licznie przybyli, by uczcić swoje święto. Przedszkolaki przeniosły swoich dziadków w magiczny świat bajki, przedstawiły im spektakl pt.: „Czerwony Kapturek”. Mimo młodego wieku mali aktorzy radzili sobie znakomicie. Doskonale także prezentowali się śpiewając piosenkę „Kraina Babci i Dziadka”. Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich wnucząt, a na ich twarzach można było dostrzec dumę oraz radość. Również starsze dzieci z klasy III przygotowały program artystyczny. Zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiele pięknych wierszy o miłości do babć i dziadków, o wdzięczności za to, że zawsze mają dla nich czas. Zgromadzeni z radością i wzruszeniem wsłuchiwali się w słowa piosenek, wierszyków oraz życzeń skierowanych do nich. Nie szczędzili występującym braw i uśmiechów. Na zakończenie dzieci wręczyły gościom laurki.
Życzenia wszystkim dziadkom złożyła także pani dyrektor szkoły, która podziękowała babciom i dziadkom za trud wkładany w wychowanie i rozwój wnucząt. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców
Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wielu pięknych chwil w życiu oraz dni tak magicznych jak ostatnie święto.


 

 
AJ