Zbiórka na rzecz WOŚP rozliczona!
Dodane przez zszadzim dnia 09.02.2020

 XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami.  W niedzielę 12 stycznia tysiące wolontariuszy wyległo na polskie i zagraniczne ulice, by kwestować na rzecz najmłodszych.
Celem tegorocznej zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Jak co roku w naszym Zespole działał sztab, który na bieżąco zliczał Państwa datki do puszek. Panie: Karolina Pośpiech, Daniela Wojtyra, Angelika Krupińska i Paulina Wojciechowska, wspierane przez panią wicedyrektor Monikę Woźniak, wzrowo wywiązały się z zadania, dzięki czemu zbiórka zadzimskiego sztabu już dawno została rozliczona.
W tym roku ludzi wielkiego serca znów nie zabrakło. Dzięki naszym szkolnym działaniom- licytacji gadżetów oraz kiermaszowi łakoci, udało się zebrać kwotę 4988,99 zł.
Nasi wolontariusze, 25 uczniów klas ósmych, zebrali w tym roku do puszek kwotę w wysokości 6464,82 zł. Z radością zawiadamiamy, że dzięki Państwu ofiarności padł kolejny rekord i w tym roku kwota przekazana na rzecz WOŚP przez szkolny sztab wyniosła 11453,81 zł.

dg