Dziennik elektroniczny
Dodane przez zszadzim dnia 14.05.2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Wdrażamy obecnie w naszej szkole system Synergia – dziennik elektroniczny. Dostęp do dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia jest BEZPŁATNY. Umożliwi on Państwu monitorowanie postępów w nauce dzieci, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo i poufność przekazywania danych.
Za pomocą systemu każdy rodzic oraz uczeń będzie mógł w tym roku szkolnym: - sprawdzać oceny, korespondować z dowolnym nauczycielem oraz odczytywać ogłoszenia szkolne.
Natomiast od następnego roku szkolnego 2020/2021 będzie można korzystać z pozostałych funkcji: monitorowania listy obecności, sprawdzania planu lekcji, przeglądania terminarza sprawdzianów i wydarzeń oraz pomocy technicznej i innych.
Należy zalogować się na swoje konto przez stronę https://synergia.librus.pl, wpisując podany w liście od dyrektora login i hasło. Rodzic i uczeń posiadają osobne loginy i hasła. Proszę rodziców o przekazanie uczniowi jego danych dostępowych do Konta Synergia.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://synergia.librus.pl/faq
W przypadku problemów z zalogowaniem proszę o skontaktowanie się z wychowawcą lub dyrektorem szkoły. Zachęcam do systematycznego i aktywnego korzystania z dziennika elektronicznego.

 Z pozdrowieniami - Izabella Świt

Dyrektor Zespołu Szkół w Zadzimiu