Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Dodane przez zszadzim dnia 28.08.2020

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice

 Wakacje dobiegły końca. Z radością informujemy, że wracamy do szkoły.

W związku z sytuacją epidemiologiczną nie będziemy uczestniczyć we Mszy Św. i uroczystej inauguracji roku szkolnego na sali gimnastycznej. Prosimy rodziców uczniów o ograniczenie w tym dniu osobistych kontaktów z nauczycielami i pracownikami w szkole (możliwy kontakt telefoniczny).
Pierwszoklasistom może towarzyszyć tylko jeden rodzic. Rodzice zobowiązani są na terenie szkoły do zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

W tym dniu przywozy: I i II kurs odbędą się według rozkładu z ubiegłego roku.

Zgodnie z procedurą bezpieczeństwa w autokarach uczniowie i opiekunowie mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. W szkole uczniowie przebywają bez maseczek.

I kursem przyjeżdżają uczniowie klas V – VIII (wszystkie kierunki)

II kursem przedszkole i klasy I – IV (wszystkie kierunki)

Po wyjściu z autokaru uczniowie kierują się na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach. Dzieci przedszkolne zostaną odprowadzone przez opiekunów do swoich grup.

Odwozy według następującego harmonogramu:

I kurs – klasy V – VIII o godz. 11.00 (wszystkie kierunki)

II kurs – przedszkole i klasy I – IV o godz. 12.00 (wszystkie kierunki)

W przydzielonych na rozpoczęcie roku szkolnego salach będą odbywać się do odwołania wszystkie zajęcia lekcyjne danej klasy (z wyjątkiem wychowania fizycznego oraz informatyki). Uczniowie zajmować będą stałe miejsca w klasie a przerwy spędzać na świeżym powietrzu lub na korytarzu blisko swojej sali.

Wszystkie ważne komunikaty i ustalenia przekażą Państwu wychowawcy na pierwszym zebraniu z rodzicami oraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

 

Dyrektor, Wicedyrektor i Nauczyciele Zespołu Szkół w Zadzimiu

Poniżej znajdą Państwo rozkład dowozów obowiązujący od dnia 1.09.2020r.

Dowozy uczniów 2020/21