Świąteczne spotkanie on-line
Dodane przez zszadzim dnia 22.12.2020

W tym trudnym czasie nauczania zdalnego nasza społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu. Co roku świętowaliśmy Boże Narodzenie przedstawiając Jasełka, kolędując i ciesząc się swoją obecnością w realnej rzeczywistości. W tym roku Boże Narodzenie musiało być inne.
Jednak sens Bożego Narodzenia mimo spotkania za pośrednictwem Internetu nie umknął. Pomimo trudnej sytuacji wybrzmiały kolędy i życzenia. Uczniowie klasy 5 przedstawili program świąteczny przygotowany pod kierunkiem Pani Danieli Wojtyry i Pani Ewy Gogulskiej. Występujący uczniowie podkreślili świąteczny charakter występu odpowiednimi strojami, a rodzice zadbali o piękne tło scenograficzne każdego występującego, za co im serdecznie dziękujemy.
Ciepło betlejemskiej szopy zagościło w naszych sercach poprzez wiersze recytowane przez uczniów i obrazy przewijające się w trakcie prezentacji kolęd i pastorałek. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim serdeczne życzenia, zwiastując czas ferii zimowych, a także ogromne pragnienie powrotu do szkoły uczniów i nauczycieli. Oby ten Nowonarodzony Bóg dopomógł spełnić nasze marzenia.

EG