Strona Główna Dane kontaktowe szkoły Dokumenty szkolne 28/07/2021
Nawigacja
Strona Główna
Dane kontaktowe szkoły
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Psycholog szkolny
Pliki do pobrania
Osiągnięcia uczniów
Rekrutacja
Szukaj
Nasze zdjęcia
Publikacje
Ochrona danych osobowych
Ubezpieczenie uczniów
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 208
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Zaneta
Witamy

Witaj na naszej nowej stronie internetowej.

Jeśli masz jakieś ciekawe propozycje co powinno jeszcze znaleźć się na tej stronie, proszę napisz maila do osoby zarządzającej portalem.

Uwaga Rodzice!

Na naszej stronie internetowej dostępne są już listy wyprawek dla przedszkolaków oraz uczniów I klasy szkoły podstawowej.
W poniższych linkach znajdą Państwo również wykaz podręczników oraz ćwiczeń do zakupienia przez rodziców.


Listy wyprawek do przedszkola i klasy I szkoły podstawowej 2021/22


Wykaz podręczników i ćwiczeń do zajęć dodatkowych 2021/22

I więcej nagród

I to nie koniec nagród rozdanych 25 czerwca. Organizatorzy i koordynatorzy konkursów uhonorowali jeszcze tych, którzy lubią czytać oraz miłośników matematyki.

dg

W tym roku szkolnym odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy pt. „Czytaj książki, wzbogać wiedzę” skierowany dla uczniów kl. VII-VIII,  zorganizowany przez bibliotekę szkolną.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce - Woźniak Łukasz - kl. VIIa
II miejsce – Salomon Oliwia - kl. VIIb
III miejsce – Augustyniak Oliwia - kl. VIIb

Gratulujemy!!!

EC

 

W dniu zakończenia roku szkolnego zostały wręczone nagrody uczniom z bardzo dobrymi wynikami w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2021. Najlepszy wynik - wyróżnienie w konkursie otrzymała Nikola Kowalczyk z kl. V.
Bardzo dobry wynik w konkursie uzyskali:
IvettaWoźniak (IVb), Kacper Chmielecki (VIb), Kamil Medyński (VIIa) i Adam Kwapiszewski (VIIIb).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dziękuję p. Magdalenie Jarczewskiej i p. Renacie Frątczak- Serafińskiej za przygotowanie uczniów do konkursu.

SzK

"Nowocześnie, futurystycznie, fantastycznie"

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 25 czerwca było też okazją do nagrodzenia tych, którzy pomimo edukacji zdalnej rozwijali swe pasje i zainteresowania. W II półroczu roku szkolnego 2020/21 zaproponowano uczniom udział w wielu konkursach. Jednym z nich był konkurs plastyczno-literacki związany z twórczością Stanisława Lema. A oto kilka słów od organizatorów o wynikach konkursu "Nowocześne, futurystycznie, fantastycznie".

dg

 

W 2021 roku przypada setna rocznica urodzin Stanisława Lema, jednego z najpoczytniejszych polskich pisarzy science-fiction, którego twórczość zaliczana jest do kanonu światowej literatury. Sejm RP zdecydował, że należy uczcić ten fakt i ustanowił obecny rok – Rokiem Lema. Gminna Biblioteka Publiczna w Zadzimiu wspólnie z Zespołem Szkół w Zadzimiu postanowiły w szczególny sposób upamiętnić twórcę ,,Bajek robotów”. W tym celu zorganizowany został konkurs literacki i plastyczny skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu gminy Zadzim, nad którym patronat honorowy objął Wójt Gminy Zadzim. Uczestnicy konkursu mogli przygotować opowiadanie lub wierszowaną historyjkę, której akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, a bohaterami są np. konstruktorzy, wynalazcy, inteligentne roboty bądź pracę plastyczną lub przestrzenną, polegającą na skonstruowaniu z dowolnych materiałów maszyny, robota lub narzędzie przez siebie wymyślone. W odpowiedzi na konkurs wpłynęły łącznie 44 prace. Komisja konkursowa była po wrażeniem prac przygotowanych przez młodzież zarówno pod względem technicznym, jak i litearackim, co dowodzi, iż fantazja dzieci nie zna granic.
W kategorii plastycznej wygrała Uzdrówka – robot, który powstał z eksplozji Marsa i Neptuna w roku 2222. Uzdrówka dzięki swojemu serduszku leczyła miłością i dobrem wszystkich zarażonych na Covid - 190. Niektórzy uważali ją za dziwaczkę, ale Ci co jej zaufali, zostawali wyleczeni.
Prace liteackie zdominowały natomiast opowiadania, natomiast komisji konkursowej najbardziej przypadły do gustu wierszowane historyjki m.in. o robocie Tomku.

 

Kategoria: praca literacka

kl. IV - VI

I miejsce – Zuzanna Wojtucka
II miejsce – Patrycja Kaszuba
III miejsce – Oliwia Wiąz

 

kl. VII – VIII

I miejsce – Julia Szczepańczyk
II miejsce – Łukasz Woźniak
III miejsce – Natalia Stefańska
Wyróżnienie – Wiktoria Felicka, Oliwia Augustyniak

Kategoria: praca plastyczna

I miejsce – Barbara Loręc
Wyróżnienie – Jakub Pawełczyk, Krystian Mistrzak

 

 Agnieszka Kiejnich

Czas podsumowań 2020/21

25 czerwca był nie tylko dniem pożegnań z ósmoklasistami, ale równeż dniem podsumowań wyników w nauce. Tegoroczne sukcesy zasługują na uznanie, ponieważ w związku z edukacją zdalną uczniowie walczący o jak najlepsze wyniki w nauce musieli wykazać się samodyscypliną, motywacją oraz dobrą organizacją pracy. Zwycięzców jednak nie zabrakło!
Pierwsze nagrody z rąk wójta gminy Zadzim- Pana Krzysztofa Woźniaka odebrali ci uczniowie, którzy wypracowali średnią 5,0 i wyżej i tym samym zasłużyli na stypendium szkolne ufundowane przez Urząd Gminy w Zadzimiu. W tej grupie znaleźli się: Julia Klucha, Ivetta Woźniak, Lena Bastrzyk, Patrycja Kaszuba, Lena Patora, Adrian Chmielecki, Nikola Kowalczyk, Zuzanna Wojtucka, Marcel Mordalski, Amelia Brzezińska, Kacper Chmielecki, Adam Lisowski, Bartosz Tarczyński, Łukasz Bubiński, Konrad Kubik, Julia Szczepańczyk i Adam Kwapiszewski.
Wójt Krzysztof Woźnik uhonorował również szerokie grono uczniów, którzy w minionym roku szkolnym uświetniali szkolne uroczystości o charakterze patriotycznym. Uczniowie klas 6a, 6b i 7c otrzymali nagrody książkowe.
Następnie nagrody książkowe z rąk dyrektor Zespołu Izabelli Świt otrzymali ci uczniowie, którzy sumiennie pracowali przez cały rok szkolny, dzięki czemu osiągnęli średnią ocen 4,75 i wyżej i tym samym otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.
Z rąk Pana Sławomira Kobielskiego nagrody obebrali ci uczniowie klas ósmych, którzy przez wszystkie lata nauki szkolnej reprezentowali szkołę w licznych zawodach sportowych. Na uznanie zasłużyli: Julia Szczepańczyk, Mateusz Ignaczak, Mateusz Lefik oraz Dawid Pawełczyk.
Na zakończenie uroczystości dyrektor Izabella Świt wręczyła puchar klasie, która w ostatnim półroczu osiągnęła najwyższą średnią w szkole. Puchar oraz pamiątkowe dyplomy trafiły do rąk uczniów klasy IVb, wychowanków Pana Sławomira Kobielskiego.
Wszystkim nagrodzonym w tym dniu gratulujemy zapału do pracy!

Więcej zdjęć z uroczystości kryje poniższy link.

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

dg

Pożegnanie uczniów klas ósmych

Nadeszła oczekiwana przez wszystkich chwila. 25 czerwca w naszym Zespole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/21. W związku z pandemią Covid - 19 uroczystość miała szkolny charakter. Oprócz podsumowania roku szkolnego w tym dniu dokonaliśmy pożegnania dwudziestu czterech ósmoklasistów, wychowanków pań Katarzyny Miłaczewskiej i Joanny Świątek-Szokalskiej.
W pożegnaniu wziął udział wójt gminy Zadzim- Pan Krzysztof Woźniak, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej- Pani Agnieszka Kiejnich oraz przedstawiciele Rady Rodziców- Pani Beata Janaszkiewicz oraz Pan Tomasz Ignaczak.

Ósmoklasiści w krótkim montażu słowno-muzycznym pożegnali się z nauczycielami, pracownikami Zespołu oraz swymi młodszymi koleżankami i kolegami. 
Na swej długiej liście podziękowań nie zapomnieli o rodzicach, którzy wspierali ich na drodze edukacji.
Po części artystycznej ósmoklasiści obdarowali wszystkich pracowników Zespołu pięknymi słonecznikami.
Zgodnie z naszą tradycją szkolną ósmoklasistów pożegnali uczniowie klas siódmych. Ci życzyli swym starszym kolegom wielu sukcesów, odwagi, by marzyć, wyznaczać nowe cele i dążyć do ich realizacji.
Oprócz ciepłych słów siódmoklasiści mieli dla swych kolegów słodki upominek.
Po części oficjalnej nastąpiło wręczenie nagród dla Młodego Lidera Samorządowego. To nagroda przyznawana przez wójta gminy Zadzim uczniom najstarszych klas, którzy wykazali się aktywnością na rzecz środowiska szkolnego oraz lokalnej społeczności. W tym roku nagrodę z rąk Pana Krzysztofa Woźniaka odebrali Nadia Andrzejewska (8a) oraz Mateusz Ignaczak (8b).
Serdecznie gratulujemy!Wszystkim ósmoklasistom, którzy opuścili progi naszej szkoły, życzymy sukcesów na dalszej drodze edukacji. Życzymy Wam byście z sentymentem wracali do chwil spędzonych w Zespole Szkół w Zadzimiu. 
Nie mówimy żegnajcie, lecz do zobaczenia!

Więcej zdjęć z uroczystości kryje poniższy link.

Pożegnanie ósmoklasistów 2021

Dbamy o środowisko!

Klasa 6a postanowiła realnie zadbać o środowisko i samodzielnie uszyła siateczki na owoce i warzywa. Zakupy, zamiast do plastikowych torebek, pakowane będą do wielorazowych siatek. Wspólne szycie integrowało klasę, uczniowie dzielili się doświadczeniami, kształcili nowe umiejętności i koncentrację. Zachęcamy do prac ręcznych i dbania o środowisko!

rm-m

Akademia Lubella- zdrowy projekt

Uczniowie naszej szkoły w tym roku szkolnym wzięli udział w programie edukacyjnym Akademia Lubella, dotyczącym zdrowego stylu życia i zasad racjonalnego odżywiania oraz niemarnowania żywności. Uczniowie klasy 6a brali aktywny udział w zajęciach, wypełniali ankiety, ale istotą projektu było samodzielne przygotowanie zdrowego posiłku.
Udział w programie był okazją do integracji uczniów i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.
Oto rezultaty:

 

 

rm-m

Konkurs Szkolnego koła LOP –„Maskuj Się”!

W dniu 18 czerwca odbyło się podsumowanie dwóch konkursów zorganizowanych przez szkolne koło LOP.
Konkurs” MASKUJ SIĘ miał na celu zachęcenie uczniów do noszenia maseczek ochronnych w dobie pandemii Covid-19. Polegał on na zaprojektowaniu ciekawych maseczek, które wcale nie muszą być nudne i mogą stanowić ładny dodatek do codziennego ubioru, a co najważniejsze chronią nas przed wirusami.
Zwycięzcami konkursu i wyróżnionymi nagrodami zostali uczniowie: Barbara Loręc z klasy 4a, Julia Klucha z klasy 4a, Lena Bastrzyk z klasy 4b, Amelia Brzezińska i Zuzanna Wojtucka z 6a oraz Oliwia Salomon z klasy 6b
W czasie podsumowania wręczono również nagrody laureatom konkursu ”WIOSNA W OBIEKTYWIE”, który miał finał w kwietniu. Wszystkim wyróżnionym i uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursach LOP-u.

 

rm-m i pk

Powiatowe Zawody w Piłkę Nożną

 W dniu 9 czerwca w Poddębicach odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Nożną. Pandemia trochę odpuściła, dzięki czemu udało się zorganizować turniej. Odbył się on w dwóch kategoriach wiekowych. Chłopcy starsi (rocznik 2006-2007) zaprezentowali się świetne. Nie dali szans swoim rywalom i po dwóch pewnie wygranych meczach z Dalikowem oraz Bałdrzychowem mogliśmy cieszyć się z wywalczenia I miejsca i tytułu mistrza powiatu. Chłopcy młodsi (rocznik 2008 i młodsi) też dzielne walczyli na zawodach. W pierwszym meczu mieliśmy przewagę, ale nie udało nam się strzelić bramki i  mecz zakończył się remisem 0:0. Drugi to pewne zwycięstwo naszego zespołu 2:0. W trzecim meczu również przeważaliśmy, ale jedno nieporozumienie bramkarza z obrońcą spowodowało utratę bramki  i przegrany mecz 0:1. Ostatecznie w całym turnieju zajęliśmy  III miejsce. Gratulujemy chłopcom sukcesów.

SK

Reintegracja z matematyką

8 i 9 czerwca uczniowie klas: IVb, VIIa i VII podczas lekcji matematyki wykonywali z przygotowanych wcześniej przez siebie siatek modele brył w ramach reintegracji zespołu klasowego. Z wykonanych brył ustawiali różne budowle.
Miło spędzili czas, dobrze się przy tym bawiąc.


SzK

Wyjazd reintegracyjny do Pęczniewa

01.06.2021r. w Dzień Dziecka klasy szóste udały się do restauracji ,,Sumex” w Pęczniewie. Celem wyjazdu było reintegrowanie się po trudnym czasie lekcji zdalnych.
Uczniowie po przybyciu na miejsce poszli na plac zabaw, na którym się świetnie bawili, wspólnie rozmawiali, a niektórzy grali w piłkę nożną. Szóstoklasiści mieli też okazję pierwszy raz zobaczyć marinę w Pęczniewie – Wylazłowie. Zachwyciły ich piękne widoki – sam zbiornik Jeziorsko, jak i trzy pływające na nim pomosty, przy których cumowały łodzie. W kapitanacie zobaczyli stację pogodową informującą o warunkach żeglowania. Następnie młodzież spacerowała brzegiem plaży, obserwując faunę i florę oraz pozostałości zatopionych budynków. Gdy szóstoklasiści dotarli do restauracji, prawie gotowe były kiełbaski z grilla i pyszna lemoniada z owocami. Po posiłku dziewczęta i chłopcy wrócili do gry w piłkę i harców na placu zabaw pod czujnym okiem swoich wychowawczyń: p. Renaty Mielnik i Doroty Kacprzak.
Po południu uczniowie niechętnie wsiedli do autobusu, ale musieli udać się do szkoły, aby zdążyć na odjazdy do domów. Dzień Dziecka spędzili cudownie, a wyjazd w stu procentach spełnił swoją funkcję.

Kacper Chmielecki, djk

Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 700,518 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie